Yolcu Transferi
Toplu taşıma, taksi veya özel araçtan biraz daha fazlasını istiyorsanız, bizim tarafımızdan sunulan Yolcu Transferi hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Taksi hizmetinden daha nitelikli ve toplu taşıma standartlarında olmayıp, size özel araçların kullanıldığı bu hizmete, farklı prosedürler dahilinde ulaşabilirsiniz. Turizm bölgelerinde VIP transfer ismi ile sunulan Yolcu Transferi hizmetlerimiz, İzmir ve çevresinde dilediğiniz lokasyona ulaşmanız için en efektif çözümdür. Transfer hizmetlerimizde, son model donanımlı araçlarımızı kullanıyor, güvenlik ve konforunuz için her türlü koşulu eksiksiz sağlıyoruz. Tam zamanında ve kusursuz biçimde sunduğumuz hizmetlerimiz, en yüksek kalite standartlarında yer alır. Güvenli ve konforlu seyahat koşullarını lokasyona göre fiyatlandırıyor ve en uygun fiyatlarla seyahat edebilmenizi sağlıyoruz. 


Yeni Model Donanımlı Özel Araçlarla Yolcu Transferi 
Durak Eğmen 35 olarak öncelikle amacımız, sizleri en hızlı ve konforlu şekilde hedefinize ulaştırmaktır. Bunun için son model konforlu ve güvenli araçlarımızla taşırız. Tabii araçlarımızın düzenli bakımlarını yapar ve yüksek güvenlik ilkelerini benimseriz. Filomuzda gösterdiğimiz hassasiyeti, aynı şekilde personel kadromuzda da gösteriyoruz. Personellerimiz güvenli sürüş tekniklerini mutlak suretle benimsiyor ve misafirlerimizin güvenliklerini riske atmadan en uygun rota üzerinden hedefe ulaşılmasını sağlıyor. Güler yüzlü ve anlayışlı personellerimiz, arış noktası ile ilgili rota planlamasını size ulaşmanda önce yapıyor ve koşullara bağlı olarak rotanın değişmesi durumunda, ücret farkı gibi bir durum söz konusu olmuyor. Araçlarımızda klima donanımı bulunmakta ve konforunuz için yaz kış sabit hava koşulları sağlanmaktadır. 


Yolcu Transferi Nasıl Yapılır?
Yolcu Transferi hizmeti, bulunduğunuz lokasyon ile gitmek istediğiniz noktayı bizimle paylaşmanızdan sonra hemen başlayabiliyor. Müsaitlik durumuna göre dakikalar içerisinde sizi alabiliyor, İzmir ve çevresindeki herhangi bir adrese ulaştırabiliyoruz. Bu noktada fiyatlandırma iki nokta arasındaki mesafeye ve yolcu sayısına gör değişiyor. Standart araçlarımızla belli sayıda yolcuyu transfer edebiliyoruz ki, özel durumlarda özel hizmetler de arz edebiliyoruz. Bagaj durumunuz ve diğer özel gereksinimler de öğrenildikten sonra size özel bir fiyatlandırma yapılarak onayınızın ardından hemen bulunduğunuz noktaya ulaşıyoruz. Dilerseniz, tarifede belirtilen ücretler kapsamında olmak üzere sizi uzak lokasyonlardan alıp, İzmir’in herhangi bir noktasına ulaştırmamız da mümkün olabiliyor. Belirttiğimiz gibi; Yolcu Transferi hizmetimizde odak sizsiniz, sizin tercih ve talepleriniz doğrultusunda hizmet üretiyor ve arz ediyoruz. Şimdi bize ulaşıp, hemen araç talep edebilirsiniz. Fiyatlarımız ve uygulama esasları ile ilgili detaylara sitemizden ulaşabilir ya da bize bu konuda ulaşabilirsiniz. Durak Eğmen 35 yılın her döneminde haftanın her günü ve 24 saat hizmet veriyor.